X
הסתיים
-
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1מ.ס. אוריאל87013-2219+22
2אפרוחי רואד86113-1916+21
3הנודרים86028-2820+18
4הפועל בוגנים850312-131+18
5הבלאנקוס841313-163+17
6אריות סרן דב812517-89-12
7רמות סיטי812524-1014-11
8המועדוניות811630-723-11
9האולסטאר811617-413-10

Save The Date

Save The Date

Save The Date
צרו אירוע בחינם במערכת Save The Date והתחילו לקבל אישורי הגעה לחתונה ועוד כלים לתכנון והפקת האירוע שלכם.
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 12 16:30 אפרוחי רואד 2 - 1הבלאנקוס
מחזור 12 17:00 מ.ס. אוריאל 1 - 0אפרוחי רואד
מחזור 12 17:30 המועדוניות 0 - 1האולסטאר
מחזור 12 18:00 הבלאנקוס 1 - 0הפועל בוגנים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 12 18:30 רמב"ם 5 - 4אמית ווינר - צחי
מחזור 12 20:00 עוגן האריות 0 (טכני) 2השולחן העגול
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 12 19:00 טוביהו 0 (טכני) 2הפועל אלעוברה
מחזור 12 19:30 בלאוגראנה - - -הגולרים 2
מחזור 12 20:30 אפרוחי המרד 1 - 3האריות
12.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 11 17:00 אריות סרן דב 2 - 3המועדוניות
מחזור 11 18:30 האולסטאר 0 - 1מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 11 17:30 אמית ווינר - צחי 2 (טכני) 0FC Artillery
מחזור 11 18:00 השולחן העגול 2 (טכני) 0החיילים שלי
09.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 10 17:00 אפרוחי רואד 2 (טכני) 0הנודרים
מחזור 10 17:30 הבלאנקוס 4 - 1האולסטאר
מחזור 10 18:00 מ.ס. אוריאל 1 - 0הבלאנקוס
מחזור 10 18:30 הפועל בוגנים 3 - 2רמות סיטי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 10 19:00 אמית ווינר - צחי 2 (טכני) 0עוגן האריות
מחזור 10 19:30 הפועל אמית 3 - 1החיילים שלי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 10 20:00 טוביהו 1 - 3הצרמרים
מחזור 10 20:30 הפועל אלעוברה 3 - 3האריות
מחזור 10 21:00 הפועל אלעוברה 0 - 4אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 10 21:30 כרגיל 2 - 3החיילים של גילה
05.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 9 17:00 הנודרים 0 (טכני) 2הפועל בוגנים
מחזור 9 17:30 האולסטאר 1 - 1רמות סיטי
מחזור 9 18:00 אריות סרן דב 0 - 0אפרוחי רואד
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 9 19:00 FC Artillery 0 (טכני) 2השולחן העגול
מחזור 9 20:00 רמב"ם 2 - 1הפועל אמית
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 9 18:30 האריות 2 - 2הצרמרים
מחזור 9 19:30 הגולרים 2 2 - 4האריות
מחזור 9 20:30 הפועל כורכום 6 - 0בלאוגראנה
מחזור 9 21:00 הפועל אלעוברה 1 - 1הפועל כורכום
02.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 8 17:30 הפועל בוגנים 3 - 2אריות סרן דב
מחזור 8 18:30 האולסטאר 0 (טכני) 2אריות סרן דב
מחזור 8 20:00 המועדוניות 0 - 6מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 8 19:00 החיילים שלי 1 - 1FC Artillery
מחזור 8 19:30 הפועל אמית 3 - 0אמית ווינר - צחי
מחזור 8 20:30 רמב"ם 4 - 1כוכבי המדבר
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 8 17:00 הגולרים 2 3 - 2הפועל אלעוברה
מחזור 8 18:00 אפרוחי המרד 2 - 2הגולרים 2
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 8 21:00 השכונה 0 (טכני) 2גלקטיקוס נירים
מחזור 8 21:30 המורלוס 0 (טכני) 2הבנים של בני
29.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 7 17:00 הנודרים 5 - 0אריות סרן דב
מחזור 7 17:30 אריות סרן דב 0 - 2מ.ס. אוריאל
מחזור 7 18:00 הבלאנקוס 4 - 2רמות סיטי
מחזור 7 18:30 המועדוניות 0 - 3הפועל בוגנים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 7 19:00 החיילים שלי 0 (טכני) 2אמית ווינר - צחי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 7 19:30 אפרוחי המרד 3 - 1הפועל כורכום
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 7 20:00 בקיוסק של ברווז 0 (טכני) 2שמעון קרייף ז"ל
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 7 21:00 החיילים של גילה 2 - 2התותחנים
מחזור 7 21:30 האינדיאנים 9 - 1כרגיל
26.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 20 17:30 רמות סיטי 0 (טכני) 2אפרוחי רואד
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 20 19:00 השולחן העגול 1 - 1הפועל אמית
מחזור 20 20:00 כוכבי המדבר 1 - 1עוגן האריות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 20 17:00 הגולרים 2 0 (טכני) 2טוביהו
מחזור 20 18:00 האריות 5 - 1בלאוגראנה
מחזור 20 18:30 הצרמרים 1 - 3הפועל כורכום
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 20 19:30 גלקטיקוס נירים 3 - 1המורלוס
מחזור 20 20:30 הבנים של בני 2 - 0בקיוסק של ברווז
מחזור 20 21:00 שמעון קרייף ז"ל 3 - 0השכונה
23.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 6 17:00 המועדוניות 0 - 8אפרוחי רואד
מחזור 6 17:30 האולסטאר 0 - 2הפועל בוגנים
מחזור 6 18:30 הבלאנקוס 2 - 2אריות סרן דב
מחזור 6 19:00 רמות סיטי 0 - 7הנודרים
מחזור 6 21:30 מ.ס. אוריאל 2 - 3הנודרים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 6 19:30 הפועל אמית 2 - 3כוכבי המדבר
מחזור 6 20:00 עוגן האריות 2 - 2רמב"ם
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 6 18:00 טוביהו 2 - 0בלאוגראנה
מחזור 6 20:30 בלאוגראנה 0 - 3הצרמרים
19.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 5 17:00 הפועל בוגנים 0 - 2אפרוחי רואד
מחזור 5 17:30 הנודרים 5 - 1הבלאנקוס
מחזור 5 18:00 רמות סיטי 3 - 3המועדוניות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 5 18:30 אמית ווינר - צחי 0 - 2השולחן העגול
מחזור 5 19:00 הפועל י"א 0 (טכני) 2החיילים שלי
מחזור 5 19:30 כוכבי המדבר 6 - 1FC Artillery
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 5 16:30 הפועל כורכום 2 - 1הגולרים 2
מחזור 5 20:00 הפועל כורכום 0 - 1טוביהו
מחזור 5 20:30 בלאוגראנה 0 - 3אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 5 21:00 המורלוס 2 (טכני) 0בקיוסק של ברווז
מחזור 5 21:30 השכונה 2 - 4הבנים של בני
16.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 4 17:30 אפרוחי רואד 3 - 1האולסטאר
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 4 18:00 FC Artillery 0 - 4רמב"ם
מחזור 4 18:30 החיילים שלי 1 - 2כוכבי המדבר
מחזור 4 19:30 הפועל אמית 5 - 2עוגן האריות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 4 20:00 הצרמרים 1 - 3אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 4 21:00 הבנים של בני 3 - 6גלקטיקוס נירים
12.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 3 17:00 אריות סרן דב 0 - 2רמות סיטי
מחזור 3 18:00 הפועל בוגנים 0 - 5מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 3 18:30 רמב"ם 4 - 2החיילים שלי
מחזור 3 19:00 עוגן האריות 5 - 1FC Artillery
מחזור 3 19:30 השולחן העגול 2 (טכני) 0הפועל י"א
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 3 20:00 הצרמרים 3 - 1הפועל אלעוברה
מחזור 3 20:30 האריות 2 - 2טוביהו
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 3 21:00 בקיוסק של ברווז 1 - 5השכונה
מחזור 3 21:30 גלקטיקוס נירים 1 - 3שמעון קרייף ז"ל
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 3 22:00 האינדיאנים 2 - 1התותחנים
08.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 2 18:00 הנודרים 4 - 1המועדוניות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 2 17:30 החיילים שלי 0 - 1עוגן האריות
מחזור 2 18:30 כוכבי המדבר 1 - 0השולחן העגול
מחזור 2 19:00 הפועל י"א 0 - 3אמית ווינר - צחי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 2 19:30 אפרוחי המרד 0 - 1טוביהו
מחזור 2 20:00 בלאוגראנה 1 - 3הפועל אלעוברה
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 2 21:00 גלקטיקוס נירים 9 - 1בקיוסק של ברווז
מחזור 2 21:30 שמעון קרייף ז"ל 3 - 2המורלוס
מחזור 2 22:00 המורלוס 1 - 6השכונה
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 2 20:30 כרגיל 5 - 1התותחנים
05.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 1 17:00 הנודרים 4 - 0האולסטאר
מחזור 1 17:30 רמות סיטי 0 - 4מ.ס. אוריאל
מחזור 1 18:00 המועדוניות 0 - 3הבלאנקוס
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 0 19:30 FC Artillery 2 - 0הפועל י"א
מחזור 1 18:30 אמית ווינר - צחי 0 - 4כוכבי המדבר
מחזור 1 19:00 השולחן העגול 2 - 0רמב"ם
מחזור 1 19:30 FC Artillery 0 - 2הפועל אמית
מחזור 1 19:30 עוגן האריות 2 (טכני) 0הפועל י"א
מחזור 1 19:30 הפועל י"א 0 (טכני) 2רמב"ם
מחזור 1 20:00 הפועל י"א 0 (טכני) 2הפועל אמית
מחזור 1 20:30 כוכבי המדבר 2 - 0הפועל י"א
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 1 20:00 הגולרים 2 1 - 0הצרמרים
מחזור 1 20:30 הפועל כורכום 0 - 2האריות
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 1 21:30 שמעון קרייף ז"ל 1 - 2הבנים של בני
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 1 22:00 החיילים של גילה 1 - 2האינדיאנים
02.07.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 3 16:00 ותיקי נווה שאנן/העמקים 3 - 2ותיקי הפועל עכו
18.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 17:00 ותיקי כפר כנא 1 - 3ותיקי נווה שאנן/העמקים
11.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי צופי עכו 0 - 2ותיקי הפועל עכו
10.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי נווה שאנן/העמקים 1 - 1ותיקי כפר כנא
08.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי הפועל עכו 4 - 0ותיקי צופי עכו
07.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 17:30 ותיקי טורען 1 - 3ותיקי כפר כנא
מחזור 1 17:30 ותיקי טמרה 1 - 1ותיקי צופי עכו
04.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי דיר חנא 2 - 1ותיקי הפועל עכו
03.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי נווה שאנן/העמקים 3 - 0ותיקי אסי גלבוע
01.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:00 ותיקי צופי עכו 1 - 1ותיקי טמרה
30.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 - 1ותיקי דיר חנא
29.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 18:00 ותיקי כפר כנא 2 - 0ותיקי טורען
27.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי אסי גלבוע 1 - 3ותיקי נווה שאנן/העמקים
24.04.2018
מלך השערים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 אמיר גנח הנודרים 13
2 ניר אמזלג הנודרים 12
3 שליו בוזגלו מ.ס. אוריאל 8
4 גילעד בארי אפרוחי רואד 6
5 ליעד רמות אפרוחי רואד 6
6 איילון אוחנה מ.ס. אוריאל 5
7 אושר שמעיה הבלאנקוס 5
8 אגם לסרי מ.ס. אוריאל 5
9 ניצן בן שטרית הבלאנקוס 5
10 אלבל זריהון הפועל בוגנים 4
לרשימת מלך השערים המלאה




תוצאות/המחזור הבא

משחקי מחזור מספר 
02/07/18  18:00  המועדוניות 0 - 3 הבלאנקוס
02/07/18  17:30  רמות סיטי 0 - 4 מ.אוריאל
02/07/18  17:00  הנודרים 4 - 0 האולסטאר