• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
כן לספורט לא לאלימות 2001-99
בית ב | בית א
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1האינדיאנים33003-1310+9
2החיילים של גילה31116-606
3כרגיל310213-85-5
4התותחנים30129-45-4

כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 12 16:30 אפרוחי רואד 2 - 1הבלאנקוס
מחזור 12 17:00 מ.ס. אוריאל 1 - 0אפרוחי רואד
מחזור 12 17:30 המועדוניות 0 - 1האולסטאר
מחזור 12 18:00 הבלאנקוס 1 - 0הפועל בוגנים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 12 18:30 רמב"ם 5 - 4אמית ווינר - צחי
מחזור 12 20:00 עוגן האריות 0 - 2השולחן העגול
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 12 19:00 טוביהו 0 - 2הפועל אלעוברה
מחזור 12 19:30 בלאוגראנה - - -הגולרים 2
מחזור 12 20:30 אפרוחי המרד 1 - 3האריות
12.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 11 17:00 אריות סרן דב 2 - 3המועדוניות
מחזור 11 18:30 האולסטאר 0 - 1מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 11 17:30 אמית ווינר - צחי 2 - 0FC Artillery
מחזור 11 18:00 השולחן העגול 2 - 0החיילים שלי
09.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 10 17:00 אפרוחי רואד 2 - 0הנודרים
מחזור 10 17:30 הבלאנקוס 4 - 1האולסטאר
מחזור 10 18:00 מ.ס. אוריאל 1 - 0הבלאנקוס
מחזור 10 18:30 הפועל בוגנים 3 - 2רמות סיטי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 10 19:00 אמית ווינר - צחי 2 - 0עוגן האריות
מחזור 10 19:30 הפועל אמית 3 - 1החיילים שלי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 10 20:00 טוביהו 1 - 3הצרמרים
מחזור 10 20:30 הפועל אלעוברה 3 - 3האריות
מחזור 10 21:00 הפועל אלעוברה 0 - 4אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 10 21:30 כרגיל 2 - 3החיילים של גילה
05.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 9 17:00 הנודרים 0 - 2הפועל בוגנים
מחזור 9 17:30 האולסטאר 1 - 1רמות סיטי
מחזור 9 18:00 אריות סרן דב 0 - 0אפרוחי רואד
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 9 19:00 FC Artillery 0 - 2השולחן העגול
מחזור 9 20:00 רמב"ם 2 - 1הפועל אמית
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 9 18:30 האריות 2 - 2הצרמרים
מחזור 9 19:30 הגולרים 2 2 - 4האריות
מחזור 9 20:30 הפועל כורכום 6 - 0בלאוגראנה
מחזור 9 21:00 הפועל אלעוברה 1 - 1הפועל כורכום
02.08.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 8 17:30 הפועל בוגנים 3 - 2אריות סרן דב
מחזור 8 18:30 האולסטאר 0 - 2אריות סרן דב
מחזור 8 20:00 המועדוניות 0 - 6מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 8 19:00 החיילים שלי 1 - 1FC Artillery
מחזור 8 19:30 הפועל אמית 3 - 0אמית ווינר - צחי
מחזור 8 20:30 רמב"ם 4 - 1כוכבי המדבר
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 8 17:00 הגולרים 2 3 - 2הפועל אלעוברה
מחזור 8 18:00 אפרוחי המרד 2 - 2הגולרים 2
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 8 21:00 השכונה 0 - 2גלקטיקוס נירים
מחזור 8 21:30 המורלוס 0 - 2הבנים של בני
29.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 7 17:00 הנודרים 5 - 0אריות סרן דב
מחזור 7 17:30 אריות סרן דב 0 - 2מ.ס. אוריאל
מחזור 7 18:00 הבלאנקוס 4 - 2רמות סיטי
מחזור 7 18:30 המועדוניות 0 - 3הפועל בוגנים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 7 19:00 החיילים שלי 0 - 2אמית ווינר - צחי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 7 19:30 אפרוחי המרד 3 - 1הפועל כורכום
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 7 20:00 בקיוסק של ברווז 0 - 2שמעון קרייף ז"ל
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 7 21:00 החיילים של גילה 2 - 2התותחנים
מחזור 7 21:30 האינדיאנים 9 - 1כרגיל
26.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 20 17:30 רמות סיטי 0 - 2אפרוחי רואד
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 20 19:00 השולחן העגול 1 - 1הפועל אמית
מחזור 20 20:00 כוכבי המדבר 1 - 1עוגן האריות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 20 17:00 הגולרים 2 0 - 2טוביהו
מחזור 20 18:00 האריות 5 - 1בלאוגראנה
מחזור 20 18:30 הצרמרים 1 - 3הפועל כורכום
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 20 19:30 גלקטיקוס נירים 3 - 1המורלוס
מחזור 20 20:30 הבנים של בני 2 - 0בקיוסק של ברווז
מחזור 20 21:00 שמעון קרייף ז"ל 3 - 0השכונה
23.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 6 17:00 המועדוניות 0 - 8אפרוחי רואד
מחזור 6 17:30 האולסטאר 0 - 2הפועל בוגנים
מחזור 6 18:30 הבלאנקוס 2 - 2אריות סרן דב
מחזור 6 19:00 רמות סיטי 0 - 7הנודרים
מחזור 6 21:30 מ.ס. אוריאל 2 - 3הנודרים
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 6 19:30 הפועל אמית 2 - 3כוכבי המדבר
מחזור 6 20:00 עוגן האריות 2 - 2רמב"ם
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 6 18:00 טוביהו 2 - 0בלאוגראנה
מחזור 6 20:30 בלאוגראנה 0 - 3הצרמרים
19.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 5 17:00 הפועל בוגנים 0 - 2אפרוחי רואד
מחזור 5 17:30 הנודרים 5 - 1הבלאנקוס
מחזור 5 18:00 רמות סיטי 3 - 3המועדוניות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 5 18:30 אמית ווינר - צחי 0 - 2השולחן העגול
מחזור 5 19:00 הפועל י"א 0 - 2החיילים שלי
מחזור 5 19:30 כוכבי המדבר 6 - 1FC Artillery
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 5 16:30 הפועל כורכום 2 - 1הגולרים 2
מחזור 5 20:00 הפועל כורכום 0 - 1טוביהו
מחזור 5 20:30 בלאוגראנה 0 - 3אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 5 21:00 המורלוס 2 - 0בקיוסק של ברווז
מחזור 5 21:30 השכונה 2 - 4הבנים של בני
16.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 4 17:30 אפרוחי רואד 3 - 1האולסטאר
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 4 18:00 FC Artillery 0 - 4רמב"ם
מחזור 4 18:30 החיילים שלי 1 - 2כוכבי המדבר
מחזור 4 19:30 הפועל אמית 5 - 2עוגן האריות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 4 20:00 הצרמרים 1 - 3אפרוחי המרד
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 4 21:00 הבנים של בני 3 - 6גלקטיקוס נירים
12.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 3 17:00 אריות סרן דב 0 - 2רמות סיטי
מחזור 3 18:00 הפועל בוגנים 0 - 5מ.ס. אוריאל
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 3 18:30 רמב"ם 4 - 2החיילים שלי
מחזור 3 19:00 עוגן האריות 5 - 1FC Artillery
מחזור 3 19:30 השולחן העגול 2 - 0הפועל י"א
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 3 20:00 הצרמרים 3 - 1הפועל אלעוברה
מחזור 3 20:30 האריות 2 - 2טוביהו
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 3 21:00 בקיוסק של ברווז 1 - 5השכונה
מחזור 3 21:30 גלקטיקוס נירים 1 - 3שמעון קרייף ז"ל
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 3 22:00 האינדיאנים 2 - 1התותחנים
08.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 2 18:00 הנודרים 4 - 1המועדוניות
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 2 17:30 החיילים שלי 0 - 1עוגן האריות
מחזור 2 18:30 כוכבי המדבר 1 - 0השולחן העגול
מחזור 2 19:00 הפועל י"א 0 - 3אמית ווינר - צחי
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 2 19:30 אפרוחי המרד 0 - 1טוביהו
מחזור 2 20:00 בלאוגראנה 1 - 3הפועל אלעוברה
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 2 21:00 גלקטיקוס נירים 9 - 1בקיוסק של ברווז
מחזור 2 21:30 שמעון קרייף ז"ל 3 - 2המורלוס
מחזור 2 22:00 המורלוס 1 - 6השכונה
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 2 20:30 כרגיל 5 - 1התותחנים
05.07.2018
כן לספורט לא לאלימות 2004-5
מחזור 1 17:00 הנודרים 4 - 0האולסטאר
מחזור 1 17:30 רמות סיטי 0 - 4מ.ס. אוריאל
מחזור 1 18:00 המועדוניות 0 - 3הבלאנקוס
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית א
מחזור 0 19:30 FC Artillery 2 - 0הפועל י"א
מחזור 1 18:30 אמית ווינר - צחי 0 - 4כוכבי המדבר
מחזור 1 19:00 השולחן העגול 2 - 0רמב"ם
מחזור 1 19:30 FC Artillery 0 - 2הפועל אמית
מחזור 1 19:30 עוגן האריות 2 - 0הפועל י"א
מחזור 1 19:30 הפועל י"א 0 - 2רמב"ם
מחזור 1 20:00 הפועל י"א 0 - 2הפועל אמית
מחזור 1 20:30 כוכבי המדבר 2 - 0הפועל י"א
כן לספורט לא לאלימות 2002-3 - בית ב
מחזור 1 20:00 הגולרים 2 1 - 0הצרמרים
מחזור 1 20:30 הפועל כורכום 0 - 2האריות
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית א
מחזור 1 21:30 שמעון קרייף ז"ל 1 - 2הבנים של בני
כן לספורט לא לאלימות 2001-99 - בית ב
מחזור 1 22:00 החיילים של גילה 1 - 2האינדיאנים
02.07.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 3 16:00 ותיקי נווה שאנן/העמקים 3 - 2ותיקי הפועל עכו
18.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 17:00 ותיקי כפר כנא 1 - 3ותיקי נווה שאנן/העמקים
11.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי צופי עכו 0 - 2ותיקי הפועל עכו
10.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי נווה שאנן/העמקים 1 - 1ותיקי כפר כנא
08.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 2 20:30 ותיקי הפועל עכו 4 - 0ותיקי צופי עכו
07.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 17:30 ותיקי טורען 1 - 3ותיקי כפר כנא
מחזור 1 17:30 ותיקי טמרה 1 - 1ותיקי צופי עכו
04.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי דיר חנא 2 - 1ותיקי הפועל עכו
03.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי נווה שאנן/העמקים 3 - 0ותיקי אסי גלבוע
01.05.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:00 ותיקי צופי עכו 1 - 1ותיקי טמרה
30.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 - 1ותיקי דיר חנא
29.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 18:00 ותיקי כפר כנא 2 - 0ותיקי טורען
27.04.2018
פלייאוף עליון - משתתפות מקום 1 - 4 מכל בית
מחזור 1 20:30 ותיקי אסי גלבוע 1 - 3ותיקי נווה שאנן/העמקים
24.04.2018
מלך השערים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 נהוראי בוסקילה גלקטיקוס נירים 10
2 שליו אברהם השכונה 7
3 רואי אביטן האינדיאנים 6
4 אילי בן שטרית הבנים של בני 5
5 אופק כחלון גלקטיקוס נירים 5
6 גל ממו החיילים של גילה 4
7 גילעד חדגו שמעון קרייף ז"ל 4
8 ניתאי בן סימון השכונה 4
9 יאיר אסייג האינדיאנים 2
10 אור פרטוש המורלוס 2
לרשימת מלך השערים המלאה




תוצאות/המחזור הבא

בית ב | בית א
משחקי מחזור מספר 
05/08/18  21:30  כרגיל 2 - 3 ה.ש.גילה