X
הסתיים
-
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת ותיקים מרחב צפון
מחוז עמקים/צפון | מחוז חיפה/מפרץ | הצלבה בית עליון | הצלבה בית תחתון | גביע הליגה
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1ותיקי קרית שמונה14103132-5826+37
2ותיקי עפולה1491431-5928+32
3ותיקי "משה חזן" בית שאן1491431-5423+32
4ותיקי נווה שאנן1482432-6230+31
5ותיקי אסי גלבוע1471630-5121+29
6ותיקי עין מאהל1470738-391+28
7ותיקי יקנעם14201272-2646-18
8ותיקי יפיע140014100-1783-13

  •  
  • ותיקי קרית שמונה42
  • (משחק 1)
  • ותיקי מג'דל כרום22
  •  
  • ותיקי ינוח ג'ת00
  • (משחק 2)
  • ו.מ.ח.ב.שאן32
  •  
  • ו.מ.עוספייה22
  • (משחק 3)
  • ותיקי נווה שאנן13
  •  
  • ותיקי עפולה52
  • (משחק 4)
  • ותיקי הפועל עכו02
  •  
  •  
  • ו.מ.ח.ב.שאן53
  • (משחק 5)
  • ותיקי קרית שמונה22
  •  
  • ותיקי נווה שאנן11
  • (משחק 6)
  • ותיקי עפולה13
  •  
  •  
  • ו.מ.ח.ב.שאן0
  • (משחק 7)
  • ותיקי עפולה0
  •  
  •  
  • מנצח משחק 7
    (אלופה)
  •  
  •  
  • ותיקי אסי גלבוע51
  • (משחק 1)
  • ותיקי אור עכו46
  •  
  • ותיקי כרמיאל20
  • (משחק 2)
  • ותיקי יקנעם03
  •  
  • ו.ד.א.כרמל22
  • (משחק 3)
  • ותיקי יפיע00
  •  
  • ותיקי עין מאהל53
  • (משחק 4)
  • ותיקי טמרה42
  •  
  •  
  • ותיקי אור עכו29
  • (משחק 5)
  • ותיקי יקנעם01
  •  
  • ו.ד.א.כרמל10
  • (משחק 6)
  • ותיקי עין מאהל52
  •  
  •  
  • ותיקי אור עכו6
  • (משחק 7)
  • ותיקי עין מאהל3
  •  
  •  
  • ותיקי אור עכו
  •  
  •  
  • ותיקי ינוח ג'ת0
  • (משחק 1)
  • ותיקי קרית שמונה2
  •  
  • ו.מ.ח.ב.שאן3
  • (משחק 2)
  • ותיקי טמרה1
  •  
  • ותיקי הפועל עכו2
  • (משחק 3)
  • ותיקי עין מאהל3
  •  
  • ותיקי קרית אתא7
  • (משחק 4)
  • ותיקי יפיע1
  •  
  • ותיקי עפולה3
  • (משחק 5)
  • ותיקי מג'דל כרום2
  •  
  • ותיקי אסי גלבוע5
  • (משחק 6)
  • ו.ד.א.כרמל6
  •  
  • ותיקי אור עכו4
  • (משחק 7)
  • ותיקי יקנעם1
  •  
  • ותיקי נווה שאנן3
  • (משחק 8)
  • ו.מ.עוספייה0
  •  
  •  
  • ותיקי קרית שמונה0
  • (משחק 9)
  • ו.מ.ח.ב.שאן2
  •  
  • ותיקי עין מאהל6
  • (משחק 10)
  • ותיקי כרמיאל8
  •  
  • ותיקי עפולה6
  • (משחק 11)
  • ו.ד.א.כרמל3
  •  
  • ותיקי אור עכו2
  • (משחק 12)
  • ותיקי נווה שאנן5
  •  
  •  
  • ו.מ.ח.ב.שאן4
  • (משחק 13)
  • ותיקי כרמיאל2
  •  
  • ותיקי עפולה5
  • (משחק 14)
  • ותיקי נווה שאנן1
  •  
  •  
  • ותיקי עפולה3
  • (משחק 15)
  • ו.מ.ח.ב.שאן1
  •  
  •  
  • ותיקי עפולה
  •  
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 3 15:30 ותיקי "משה חזן" בית שאן - - -ותיקי עפולה איצט' עירוני בית שאן
03.06.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 4 15:30 ותיקי עפולה 3 - 1ותיקי "משה חזן" בית שאן איצט' גבעת המורה
27.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 3 16:00 ותיקי אור עכו 6 - 3ותיקי עין מאהל פארק אתגרי עכו
17.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 2 16:00 ותיקי עין מאהל 2 (טכני) 0ותיקי דלית אל כרמל אצטדיון עין מאהל
13.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 3 20:00 ותיקי עפולה 5 - 1ותיקי נווה שאנן איצט' גבעת המורה
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 2 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 1 - 5ותיקי עין מאהל איצט' עירוני דלית אל כרמל
09.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 2 20:00 ותיקי קרית שמונה 2 - 3ותיקי "משה חזן" בית שאן סינטטי קרית שמונה
08.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 2 20:00 ותיקי נווה שאנן 1 - 1ותיקי עפולה איצט' אתלטיקה נווה שאנן
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 2 20:30 ותיקי אור עכו 2 (טכני) 0ותיקי יקנעם פארק אתגרי עכו
01.05.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 2 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 5 - 2ותיקי קרית שמונה איצט' עירוני בית שאן
מחזור 2 20:00 ותיקי עפולה 3 - 1ותיקי נווה שאנן איצט' גבעת המורה
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 2 20:30 ותיקי יקנעם 1 - 9ותיקי אור עכו איצט' יקנעם
26.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 1 19:00 ותיקי הפועל עכו 2 - 2ותיקי עפולה פארק אתגרי- בכניסה לעכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 20:30 ותיקי אור עכו 6 - 1ותיקי אסי גלבוע פארק אתגרי עכו
14.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 1 20:30 ותיקי נווה שאנן 3 - 2ותיקי מכבי עוספייה איצט' אתלטיקה נווה שאנן
13.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 1 20:00 ותיקי מג'דל כרום 2 - 2ותיקי קרית שמונה מגרש מג'דל כרום
מחזור 1 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 2 (טכני) 0ותיקי ינוח ג'ת איצט' עירוני בית שאן
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 20:00 ותיקי יקנעם 3 - 0ותיקי כרמיאל איצט' יקנעם
מחזור 1 20:00 ותיקי יפיע 0 (טכני) 2ותיקי דלית אל כרמל איצט' עירוני יפיע
12.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 21:00 ותיקי טמרה 2 - 3ותיקי עין מאהל איצט' עירוני טמרה
11.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 18 14:00 ותיקי מג'דל כרום 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא מגרש מג'דל כרום
08.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 21:00 ותיקי עין מאהל 5 - 4ותיקי טמרה אצטדיון עין מאהל
07.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 2 (טכני) 0ותיקי יפיע איצט' עירוני דלית אל כרמל
מחזור 1 20:00 ותיקי כרמיאל 2 - 0ותיקי יקנעם מגרש עירוני כרמיאל
06.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית עליון
מחזור 1 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 0 - 3ותיקי "משה חזן" בית שאן מגרש אבו סנאן
מחזור 1 20:00 ותיקי מכבי עוספייה 2 - 1ותיקי נווה שאנן איצט' עירוני עוספיה
מחזור 1 20:00 ותיקי עפולה 5 - 0ותיקי הפועל עכו איצט' גבעת המורה
מחזור 1 20:30 ותיקי קרית שמונה 4 - 2ותיקי מג'דל כרום סינטטי קרית שמונה
ליגת ותיקים מרחב צפון - הצלבה בית תחתון
מחזור 1 20:00 ותיקי אסי גלבוע 5 - 4ותיקי אור עכו מגרש יעל-גלבוע
05.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 14 15:00 ותיקי מג'דל כרום 2 (טכני) 0ותיקי טמרה מגרש מג'דל כרום
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 14 13:30 ותיקי עין מאהל 2 (טכני) 0ותיקי "משה חזן" בית שאן אצטדיון עין מאהל
01.04.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 16 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 (טכני) 0ותיקי מכבי עוספייה פארק אתגרי- בכניסה לעכו
31.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 16 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 2 (טכני) 0ותיקי אור עכו איצט' עירוני דלית אל כרמל
30.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 14 20:30 ותיקי יקנעם 8 - 1ותיקי יפיע איצט' יקנעם
29.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 3 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 4 - 2ותיקי כרמיאל איצט' עירוני בית שאן
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 17 20:00 ותיקי קרית אתא 0 (טכני) 2ותיקי הפועל עכו סינטטי שי'ח דנון
28.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 12 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 - 2ותיקי דלית אל כרמל פארק אתגרי- בכניסה לעכו
מחזור 18 20:00 ותיקי טמרה 1 - 2ותיקי ינוח ג'ת איצט' עירוני טמרה
27.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 11 14:00 ותיקי מג'דל כרום 4 - 3ותיקי הפועל עכו מגרש מג'דל כרום
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 12 13:30 ותיקי עין מאהל 2 - 6ותיקי עפולה אצטדיון עין מאהל
25.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 17 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 8 - 2ותיקי דלית אל כרמל מגרש אבו סנאן
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 14 20:00 ותיקי אסי גלבוע 1 - 4ותיקי עפולה מגרש יעל-גלבוע
מחזור 14 20:00 ותיקי נווה שאנן 3 - 3ותיקי קרית שמונה איצט' אתלטיקה נווה שאנן
22.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 17 20:00 ותיקי אור עכו 4 - 7ותיקי טמרה פארק אתגרי עכו
מחזור 17 20:00 ותיקי מג'דל כרום 0 - 0ותיקי מכבי עוספייה מגרש מג'דל כרום
21.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 18 20:30 ותיקי הפועל עכו 3 - 3ותיקי כרמיאל פארק אתגרי- בכניסה לעכו
20.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 16 14:30 ותיקי מג'דל כרום 1 - 1ותיקי ינוח ג'ת מגרש מג'דל כרום
18.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 16 20:30 ותיקי כרמיאל 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא מגרש עירוני כרמיאל
16.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 14 20:30 ותיקי הפועל עכו 6 - 4ותיקי אור עכו פארק אתגרי- בכניסה לעכו
15.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 18 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 1 - 1ותיקי מכבי עוספייה איצט' עירוני דלית אל כרמל
14.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 12 20:30 ותיקי כרמיאל 4 - 4ותיקי טמרה מגרש עירוני כרמיאל
13.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 15 20:30 ותיקי מכבי עוספייה 3 - 0ותיקי כרמיאל איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 13 20:00 ותיקי עפולה 9 - 4ותיקי קרית שמונה איצט' גבעת המורה
מחזור 13 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 8 - 3ותיקי יפיע איצט' עירוני בית שאן
מחזור 13 20:00 ותיקי אסי גלבוע 5 - 1ותיקי עין מאהל מגרש יעל-גלבוע
מחזור 13 20:30 ותיקי יקנעם 0 - 6ותיקי נווה שאנן איצט' יקנעם
08.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 15 20:00 ותיקי טמרה 3 - 1ותיקי דלית אל כרמל איצט' עירוני טמרה
מחזור 15 20:30 ותיקי אור עכו 3 - 3ותיקי מג'דל כרום פארק אתגרי עכו
06.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 2 14:00 ותיקי עין מאהל 6 - 8ותיקי כרמיאל אצטדיון עין מאהל
04.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 2 20:00 ותיקי קרית שמונה 0 - 2ותיקי "משה חזן" בית שאן סינטטי קרית שמונה
02.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 2 20:00 ותיקי עפולה 6 - 3ותיקי דלית אל כרמל איצט' גבעת המורה
01.03.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 2 20:00 ותיקי אור עכו 2 - 5ותיקי נווה שאנן פארק אתגרי עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 10 20:15 ותיקי כרמיאל 1 - 0ותיקי מג'דל כרום מגרש עירוני כרמיאל
מחזור 14 20:00 ותיקי קרית אתא 0 (טכני) 2ותיקי מכבי עוספייה סינטטי שי'ח דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 7 20:30 ותיקי יקנעם 2 - 0ותיקי יפיע איצט' יקנעם
28.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 15 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 3 - 1ותיקי הפועל עכו מגרש אבו סנאן
27.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 12 20:00 ותיקי נווה שאנן 1 - 2ותיקי "משה חזן" בית שאן איצט' אתלטיקה נווה שאנן
23.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 11 20:30 ותיקי אור עכו 3 - 3ותיקי מכבי עוספייה פארק אתגרי עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 12 20:00 ותיקי אסי גלבוע 15 - 2ותיקי יפיע מגרש יעל-גלבוע
מחזור 12 20:15 ותיקי יקנעם 2 - 6ותיקי קרית שמונה איצט' יקנעם
22.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 14 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 4 - 2ותיקי כרמיאל מגרש אבו סנאן
20.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 11 14:00 ותיקי עין מאהל 4 - 1ותיקי יפיע אצטדיון עין מאהל
18.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 9 20:00 ותיקי כרמיאל 4 - 2ותיקי הפועל עכו מגרש עירוני כרמיאל
מחזור 13 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 1 - 3ותיקי מג'דל כרום איצט' עירוני דלית אל כרמל
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 11 20:00 ותיקי קרית שמונה 2 - 2ותיקי "משה חזן" בית שאן סינטטי קרית שמונה
16.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 11 20:00 ותיקי אסי גלבוע 2 - 2ותיקי נווה שאנן מגרש יעל-גלבוע
מחזור 11 20:30 ותיקי יקנעם 0 - 7ותיקי עפולה איצט' יקנעם
15.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 13 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 - 1ותיקי טמרה פארק אתגרי- בכניסה לעכו
14.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 13 19:30 ותיקי אור עכו 5 - 1ותיקי כרמיאל פארק אתגרי עכו
מחזור 13 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא מגרש אבו סנאן
13.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 12 15:30 ותיקי מכבי עוספייה 6 - 4ותיקי ינוח ג'ת איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 10 13:30 ותיקי עין מאהל 1 - 6ותיקי נווה שאנן אצטדיון עין מאהל
11.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 12 20:00 ותיקי קרית אתא 0 (טכני) 2ותיקי אור עכו סינטטי שי'ח דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 10 20:00 ותיקי אסי גלבוע 1 - 2ותיקי קרית שמונה מגרש יעל-גלבוע
מחזור 10 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 9 - 0ותיקי יקנעם איצט' עירוני בית שאן
09.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:30 ותיקי נווה שאנן 3 - 0ותיקי מכבי עוספייה איצט' אתלטיקה נווה שאנן
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 10 20:00 ותיקי עפולה 2 (טכני) 0ותיקי יפיע איצט' גבעת המורה
08.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 9 13:00 ותיקי עין מאהל 2 - 3ותיקי קרית שמונה אצטדיון עין מאהל
04.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 11 19:00 ותיקי דלית אל כרמל 4 - 3ותיקי כרמיאל איצט' עירוני דלית אל כרמל
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 9 20:00 ותיקי נווה שאנן 15 - 2ותיקי יפיע איצט' אתלטיקה נווה שאנן
02.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 11 20:00 ותיקי טמרה 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא איצט' עירוני טמרה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 9 20:00 ותיקי עפולה 6 - 2ותיקי "משה חזן" בית שאן איצט' גבעת המורה
01.02.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 9 20:00 ותיקי אסי גלבוע 4 - 3ותיקי יקנעם מגרש יעל-גלבוע
31.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 8 20:30 ותיקי הפועל עכו 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא פארק אתגרי- בכניסה לעכו
30.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 10 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 2 (טכני) 0ותיקי קרית אתא איצט' עירוני דלית אל כרמל
26.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 10 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 2 (טכני) 0ותיקי אור עכו מגרש אבו סנאן
מחזור 10 20:30 ותיקי מכבי עוספייה 5 - 1ותיקי טמרה איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 8 20:00 ותיקי עפולה 2 - 4ותיקי נווה שאנן איצט' גבעת המורה
מחזור 8 20:00 ותיקי קרית שמונה 13 - 3ותיקי יפיע סינטטי קרית שמונה
מחזור 8 20:00 ותיקי יקנעם 1 - 3ותיקי עין מאהל איצט' יקנעם
מחזור 8 20:00 ותיקי אסי גלבוע 4 - 2ותיקי "משה חזן" בית שאן מגרש יעל-גלבוע
25.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 6 13:00 ותיקי עין מאהל 1 - 2ותיקי אסי גלבוע אצטדיון עין מאהל
21.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:00 ותיקי קרית אתא 7 - 1ותיקי יפיע סינטטי שי'ח דנון
20.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 19:45 ותיקי אסי גלבוע 5 - 6ותיקי דלית אל כרמל מגרש יעל-גלבוע
18.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 9 20:00 ותיקי קרית אתא 0 (טכני) 2ותיקי מג'דל כרום סינטטי שי'ח דנון
13.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 8 20:00 ותיקי טמרה 2 (טכני) 0ותיקי אור עכו איצט' עירוני טמרה
12.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 7 20:30 ותיקי מכבי עוספייה 3 - 1ותיקי הפועל עכו איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 4 20:00 ותיקי אסי גלבוע 5 - 6ותיקי נווה שאנן מגרש יעל-גלבוע
11.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 7 20:00 ותיקי קרית אתא 1 - 2ותיקי כרמיאל סינטטי שי'ח דנון
10.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 5 20:30 ותיקי הפועל עכו 6 - 3ותיקי אור עכו פארק אתגרי- בכניסה לעכו
מחזור 9 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 4 - 2ותיקי טמרה מגרש אבו סנאן
09.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 6 20:30 ותיקי כרמיאל 1 - 7ותיקי מכבי עוספייה מגרש עירוני כרמיאל
מחזור 8 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 2 - 0ותיקי ינוח ג'ת איצט' עירוני דלית אל כרמל
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 5 19:30 ותיקי יפיע 0 - 5ותיקי אסי גלבוע איצט' עירוני יפיע
מחזור 6 20:00 ותיקי יקנעם 2 - 7ותיקי נווה שאנן איצט' יקנעם
05.01.2022
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 9 16:00 ותיקי מכבי עוספייה 4 - 2ותיקי דלית אל כרמל איצט' עירוני עוספיה
31.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 4 20:30 ותיקי כרמיאל 3 - 1ותיקי אור עכו מגרש עירוני כרמיאל
מחזור 7 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 2 - 1ותיקי מג'דל כרום מגרש אבו סנאן
29.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 5 20:00 ותיקי מכבי עוספייה 7 - 1ותיקי קרית אתא איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 7 20:00 ותיקי קרית שמונה 3 - 2ותיקי נווה שאנן סינטטי קרית שמונה
28.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 6 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 4 - 2ותיקי טמרה איצט' עירוני דלית אל כרמל
27.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 8 16:00 ותיקי מכבי עוספייה 2 - 3ותיקי מג'דל כרום איצט' עירוני עוספיה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 4 14:00 ותיקי עין מאהל 6 - 0ותיקי יפיע אצטדיון עין מאהל
24.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 7 18:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 5 - 4ותיקי עין מאהל איצט' עירוני בית שאן
18.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 7 20:00 ותיקי אור עכו 2 - 4ותיקי דלית אל כרמל פארק אתגרי עכו
15.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 7 20:00 ותיקי עפולה 3 - 1ותיקי אסי גלבוע איצט' גבעת המורה
14.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 6 13:00 ותיקי מג'דל כרום 2 - 2ותיקי אור עכו מגרש מג'דל כרום
10.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 6 20:00 ותיקי הפועל עכו 2 - 1ותיקי ינוח ג'ת פארק אתגרי- בכניסה לעכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 6 20:00 ותיקי קרית שמונה 2 - 2ותיקי עפולה סינטטי קרית שמונה
07.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 6 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 10 - 2ותיקי יפיע איצט' עירוני בית שאן
06.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 5 17:30 ותיקי טמרה 0 - 1ותיקי מג'דל כרום איצט' עירוני טמרה
03.12.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 5 20:00 ותיקי עפולה 0 (טכני) 2ותיקי עין מאהל איצט' גבעת המורה
מחזור 5 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 2 (טכני) 0ותיקי נווה שאנן איצט' עירוני בית שאן
מחזור 5 20:15 ותיקי קרית שמונה 9 - 2ותיקי יקנעם סינטטי קרית שמונה
30.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 5 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 1 - 1ותיקי כרמיאל מגרש אבו סנאן
29.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:00 ותיקי הפועל עכו 2 - 3ותיקי עין מאהל פארק אתגרי- בכניסה לעכו
25.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 3 - 1ותיקי טמרה איצט' עירוני בית שאן
24.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:00 ותיקי אור עכו 4 - 1ותיקי יקנעם פארק אתגרי עכו
מחזור 1 20:00 ותיקי עפולה 3 - 2ותיקי מג'דל כרום איצט' גבעת המורה
23.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - גביע הליגה
מחזור 1 20:00 ותיקי ינוח ג'ת 0 (טכני) 2ותיקי קרית שמונה מגרש אבו סנאן
21.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 4 14:00 ותיקי מג'דל כרום 2 - 3ותיקי דלית אל כרמל מגרש מג'דל כרום
19.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 4 20:30 ותיקי קרית אתא 4 - 2ותיקי ינוח ג'ת סינטטי שי'ח דנון
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 4 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 2 - 3ותיקי קרית שמונה איצט' עירוני בית שאן
מחזור 4 20:15 ותיקי עפולה 5 - 1ותיקי יקנעם איצט' גבעת המורה
16.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 4 20:00 ותיקי טמרה 0 - 1ותיקי הפועל עכו איצט' עירוני טמרה
14.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 3 14:00 ותיקי ינוח ג'ת 3 - 3ותיקי מכבי עוספייה מגרש אבו סנאן
12.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 3 20:00 ותיקי נווה שאנן 2 - 4ותיקי עין מאהל איצט' אתלטיקה נווה שאנן
11.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 3 20:00 ותיקי טמרה 1 - 1ותיקי כרמיאל איצט' עירוני טמרה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 3 20:00 ותיקי עפולה 7 - 3ותיקי יפיע איצט' גבעת המורה
מחזור 3 20:00 ותיקי קרית שמונה 1 - 0ותיקי אסי גלבוע סינטטי קרית שמונה
מחזור 3 20:30 ותיקי יקנעם 2 - 4ותיקי "משה חזן" בית שאן איצט' יקנעם
09.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 3 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 2 - 3ותיקי הפועל עכו איצט' עירוני דלית אל כרמל
08.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 3 20:30 ותיקי אור עכו 5 - 0ותיקי קרית אתא פארק אתגרי עכו
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 2 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 4 - 2ותיקי עפולה איצט' עירוני בית שאן
06.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 2 20:00 ותיקי יפיע 0 - 3ותיקי נווה שאנן איצט' עירוני יפיע
04.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 2 20:30 ותיקי כרמיאל 6 - 4ותיקי דלית אל כרמל מגרש עירוני כרמיאל
03.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 2 20:30 ותיקי הפועל עכו 1 - 1ותיקי מג'דל כרום פארק אתגרי- בכניסה לעכו
מחזור 2 20:30 ותיקי טמרה 3 - 2ותיקי קרית אתא איצט' עירוני טמרה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 2 20:30 ותיקי יקנעם 1 - 6ותיקי אסי גלבוע איצט' יקנעם
02.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 2 20:00 ותיקי קרית שמונה 5 - 2ותיקי עין מאהל סינטטי קרית שמונה
01.11.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 1 14:00 ותיקי מג'דל כרום 2 - 2ותיקי כרמיאל מגרש מג'דל כרום
מחזור 2 14:00 ותיקי מכבי עוספייה 4 - 4ותיקי אור עכו איצט' עירוני עוספיה
29.10.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 1 19:30 ותיקי דלית אל כרמל 5 - 5ותיקי קרית אתא איצט' עירוני דלית אל כרמל
27.10.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 1 20:00 ותיקי טמרה 2 - 2ותיקי מכבי עוספייה איצט' עירוני טמרה
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז עמקים/צפון
מחזור 1 20:00 ותיקי עפולה 4 - 5ותיקי נווה שאנן איצט' גבעת המורה
מחזור 1 20:00 ותיקי קרית שמונה 2 - 0ותיקי יפיע סינטטי קרית שמונה
מחזור 1 20:00 ותיקי יקנעם 2 - 5ותיקי עין מאהל איצט' יקנעם
מחזור 1 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן 2 - 0ותיקי אסי גלבוע איצט' עירוני בית שאן
26.10.2021
ליגת ותיקים מרחב צפון - מחוז חיפה/מפרץ
מחזור 1 20:00 ותיקי אור עכו 1 - 5ותיקי ינוח ג'ת פארק אתגרי עכו
24.10.2021
טבלת כרטיסים אדומים- פירוט
שם השחקןתמונהקבוצהתאריך הרחקההורחק נגדמורחק למשחק
אלירן מלכה ותיקי יקנעם 26/04/2022 20:30 ותיקי אור עכו ותיקי "משה חזן" בית שאן
צח מועלם ותיקי נווה שאנן 13/04/2022 20:30 ותיקי מכבי עוספייה ותיקי יפיע
איימן כיוף ותיקי מכבי עוספייה 13/04/2022 20:30 ותיקי נווה שאנן ותיקי אור עכו
עידן אלגרבלי ותיקי נווה שאנן 05/04/2022 20:00 ותיקי מכבי עוספייה ותיקי יפיע
אמל עאמר ותיקי ינוח ג'ת 05/04/2022 20:00 ותיקי "משה חזן" בית שאן ותיקי מכבי עוספייה
דוד גטהון ותיקי עפולה 05/04/2022 20:00 ותיקי הפועל עכו ותיקי "משה חזן" בית שאן
עזרא דסטה ותיקי עפולה 08/03/2022 20:00 ותיקי קרית שמונה ותיקי אסי גלבוע
רביע פחר אלדין ותיקי דלית אל כרמל 06/03/2022 20:00 ותיקי טמרה ותיקי אור עכו
וג'די עג'מייה ותיקי ינוח ג'ת 20/02/2022 20:00 ותיקי כרמיאל ותיקי הפועל עכו
יעקב אזולאי ותיקי אור עכו 09/01/2022 20:30 ותיקי הפועל עכו ותיקי מג'דל כרום
אסף אברהם ותיקי כרמיאל 29/12/2021 20:30 ותיקי אור עכו ותיקי ינוח ג'ת
נאג'י עביד ותיקי ינוח ג'ת 12/11/2021 14:00 ותיקי מכבי עוספייה ותיקי קרית אתא
שלמה אלישע ותיקי אסי גלבוע 09/11/2021 20:00 ותיקי קרית שמונה ותיקי נווה שאנן
חביב אברהם ותיקי קרית אתא 02/11/2021 20:30 ותיקי טמרה ותיקי אור עכו
סאפי מנסור ותיקי מכבי עוספייה 29/10/2021 14:00 ותיקי אור עכו ותיקי ינוח ג'ת
יעקב אזולאי ותיקי אור עכו 24/10/2021 20:00 ותיקי ינוח ג'ת ותיקי מכבי עוספייה
אחמד חאג' ותיקי ינוח ג'ת 24/10/2021 20:00 ותיקי אור עכו ותיקי מכבי עוספייה
מלך השערים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 אריאל בוזורגי ותיקי קרית שמונה 30
2 אחסאן חלבי ותיקי דלית אל כרמל 25
3 יוסי פינחסיאן ותיקי "משה חזן" בית שאן 24
4 איימן כיוף ותיקי מכבי עוספייה 19
5 רונן שוורצמן ותיקי נווה שאנן 19
6 רונן סבג ותיקי נווה שאנן 15
7 אלדין עלא ספדי ותיקי יפיע 14
8 יותם מלול ותיקי עפולה 14
9 סנד אסד ותיקי מכבי עוספייה 14
10 רון חייט ותיקי עפולה 14
לרשימת מלך השערים המלאה


תוצאות/המחזור הבא

מחוז עמקים/צפון | מחוז חיפה/מפרץ | הצלבה בית עליון | הצלבה בית תחתון | גביע הליגה
משחקי מחזור מספר 
26/10/21  20:00  ו.עפולה 4 - 5 ו.נ.שאנן
26/10/21  20:00  ו.ק.שמונה 2 - 0 ותיקי יפיע
26/10/21  20:00  ו.יקנעם 2 - 5 ו.ע.מאהל
26/10/21  20:00  ו.מ.ח.ב.שאן 2 - 0 ו.א.גלבוע

Save The Date

Save The Date

Save The Date
צרו אירוע בחינם במערכת Save The Date והתחילו לקבל אישורי הגעה לחתונה ועוד כלים לתכנון והפקת האירוע שלכם.