X
הסתיים
-
Latest News :
Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
Latest News :
Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
Latest News :
Welcome visitor you can Login or Create an Account
Cart
My Account
Login
Register
טבלת תוצאות וחדשות
לוח משחקים
קבוצות
אנשי קשר
פורטל שחקנים
Toggle navigation
לאתר ליגה
טבלת תוצאות וחדשות
לוח משחקים
קבוצות
אנשי קשר
פורטל שחקנים
ליגת ותיקים מרחב צפון
לוח משחקים,
מחזור מספר
1
מחוז מפרץ
|
מחוז צפון
לוח משחקים להדפסה
מחזור 1
03/01/2024 (רביעי)
20:30
3
ו.ה.עכו
-
ותיקי טמרה
4
05/01/2024 (שישי)
14:30
3
ו.מ.כרום
-
ו.מ.ג'דיידה
3
02/01/2024 (שלישי)
19:30
11
ו.א.עכו
-
ו.עראמשה
0
31/12/2023 (ראשון)
20:15
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.כ.מנדא
2
03/01/2024 (רביעי)
19:30
4
ו.סכנין
-
ותיקי שעב
2
מחזור 2
09/01/2024 (שלישי)
20:00
2
ו.ש.דנון
-
ו.סכנין
3
08/02/2024 (חמישי)
20:30
2
ותיקי שעב
(טכני)
ו.כרמיאל
0
07/01/2024 (ראשון)
20:30
5
ו.כ.מנדא
-
ו.א.עכו
2
04/02/2024 (ראשון)
19:30
2
ו.עראמשה
(טכני)
ו.מ.כרום
0
09/02/2024 (שישי)
19:00
3
ו.מ.ג'דיידה
-
ותיקי טמרה
0
מחזור 3
14/03/2024 (חמישי)
20:30
1
ו.ה.עכו
-
ו.מ.ג'דיידה
3
17/01/2024 (רביעי)
20:00
7
ותיקי טמרה
-
ו.עראמשה
1
19/01/2024 (שישי)
15:00
0
ו.מ.כרום
-
ו.כ.מנדא
0
18/01/2024 (חמישי)
20:30
4
ו.א.עכו
-
ותיקי שעב
2
10/03/2024 (ראשון)
20:30
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.ש.דנון
2
מחזור 4
03/04/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.סכנין
(טכני)
ו.כרמיאל
0
06/02/2024 (שלישי)
20:00
6
ו.ש.דנון
-
ו.א.עכו
2
08/03/2024 (שישי)
15:00
0
ותיקי שעב
(טכני)
ו.מ.כרום
2
04/02/2024 (ראשון)
20:30
5
ו.כ.מנדא
-
ותיקי טמרה
2
21/01/2024 (ראשון)
20:30
1
ו.ה.עכו
-
ו.עראמשה
1
מחזור 5
28/01/2024 (ראשון)
20:30
5
ו.מ.ג'דיידה
-
ו.עראמשה
1
11/02/2024 (ראשון)
20:30
3
ו.ה.עכו
-
ו.כ.מנדא
3
30/03/2024 (שבת)
21:00
2
ותיקי טמרה
(טכני)
ותיקי שעב
0
02/02/2024 (שישי)
15:30
5
ו.ש.דנון
-
ו.מ.כרום
2
21/02/2024 (רביעי)
20:00
1
ו.א.עכו
-
ו.סכנין
2
מחזור 6
11/02/2024 (ראשון)
20:30
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.א.עכו
2
13/03/2024 (רביעי)
20:00
4
ו.סכנין
-
ו.מ.כרום
0
13/02/2024 (שלישי)
20:00
5
ו.ש.דנון
-
ותיקי טמרה
2
03/04/2024 (רביעי)
20:30
2
ו.ה.עכו
(טכני)
ותיקי שעב
0
25/02/2024 (ראשון)
20:30
2
ו.כ.מנדא
(טכני)
ו.מ.ג'דיידה
0
מחזור 7
21/02/2024 (רביעי)
20:30
6
ו.כ.מנדא
-
ו.עראמשה
2
23/02/2024 (שישי)
19:00
4
ו.מ.ג'דיידה
-
ותיקי שעב
2
19/02/2024 (שני)
20:00
7
ו.ש.דנון
-
ו.ה.עכו
2
18/02/2024 (ראשון)
19:30
5
ו.סכנין
-
ותיקי טמרה
2
04/03/2024 (שני)
20:30
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.מ.כרום
2
מחזור 8
28/02/2024 (רביעי)
20:15
3
ו.א.עכו
-
ו.מ.כרום
2
25/02/2024 (ראשון)
20:30
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ותיקי טמרה
2
28/02/2024 (רביעי)
19:30
2
ו.סכנין
(טכני)
ו.ה.עכו
0
01/03/2024 (שישי)
17:00
3
ו.ש.דנון
-
ו.מ.ג'דיידה
3
12/03/2024 (שלישי)
20:00
2
ו.עראמשה
-
ותיקי שעב
7
מחזור 9
06/03/2024 (רביעי)
20:30
8
ו.כ.מנדא
-
ותיקי שעב
0
05/03/2024 (שלישי)
20:00
5
ו.ש.דנון
-
ו.עראמשה
3
08/03/2024 (שישי)
19:00
1
ו.מ.ג'דיידה
-
ו.סכנין
2
07/03/2024 (חמישי)
20:30
2
ו.ה.עכו
(טכני)
ו.כרמיאל
0
04/03/2024 (שני)
19:30
0
ו.א.עכו
-
ותיקי טמרה
3
מחזור 10
20/03/2024 (רביעי)
20:30
1
ו.מ.כרום
-
ותיקי טמרה
3
09/04/2024 (שלישי)
19:45
-
ו.א.עכו
-
ו.ה.עכו
-
17/03/2024 (ראשון)
20:00
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.מ.ג'דיידה
2
20/03/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.סכנין
(טכני)
ו.עראמשה
0
02/04/2024 (שלישי)
20:30
-
ו.ש.דנון
-
ו.כ.מנדא
-
מחזור 11
24/03/2024 (ראשון)
20:30
2
ו.ש.דנון
(טכני)
ותיקי שעב
0
27/03/2024 (רביעי)
20:30
0
ו.כ.מנדא
-
ו.סכנין
3
24/03/2024 (ראשון)
20:30
0
ו.כרמיאל
(טכני)
ו.עראמשה
2
26/03/2024 (שלישי)
20:30
2
ו.מ.ג'דיידה
-
ו.א.עכו
3
26/03/2024 (שלישי)
20:30
0
ו.ה.עכו
-
ו.מ.כרום
0
מחזור 1
02/01/2024 (שלישי)
20:30
6
ו.ט.הכרמל
-
ו.יקנעם
0
03/01/2024 (רביעי)
20:00
5
ו.כ.סולם
-
ו.ע.מ.צפון
3
01/01/2024 (שני)
20:30
5
ותיקי צפת
-
ו.מ.עוספייה
3
02/01/2024 (שלישי)
19:30
3
ו.ח.הגלילית
-
ו.ק.שמונה
3
03/01/2024 (רביעי)
20:00
5
ו.עילוט
-
ותיקי יפיע
1
02/01/2024 (שלישי)
20:00
1
ו.א.באטוף
-
ו.ד.א.כרמל
7
מחזור 2
09/01/2024 (שלישי)
20:00
2
ו.א.באטוף
-
ו.ט.הכרמל
6
07/02/2024 (רביעי)
20:15
2
ו.ד.א.כרמל
-
ו.עילוט
5
09/01/2024 (שלישי)
20:00
2
ותיקי יפיע
-
ו.ח.הגלילית
6
08/04/2024 (שני)
20:00
-
ותיקי צפת
-
ו.ק.שמונה
-
06/02/2024 (שלישי)
20:00
1
ו.מ.עוספייה
-
ו.כ.סולם
5
07/02/2024 (רביעי)
20:00
7
ו.ע.מ.צפון
-
ו.יקנעם
2
מחזור 3
16/01/2024 (שלישי)
20:30
10
ו.ט.הכרמל
-
ו.ע.מ.צפון
2
17/01/2024 (רביעי)
20:30
3
ו.יקנעם
-
ו.מ.עוספייה
6
16/01/2024 (שלישי)
19:30
3
ו.כ.סולם
-
ו.ק.שמונה
4
15/01/2024 (שני)
20:30
12
ותיקי צפת
-
ותיקי יפיע
2
19/01/2024 (שישי)
14:00
4
ו.ח.הגלילית
-
ו.ד.א.כרמל
1
17/01/2024 (רביעי)
20:00
6
ו.עילוט
-
ו.א.באטוף
2
מחזור 4
22/01/2024 (שני)
19:45
2
ו.עילוט
-
ו.ט.הכרמל
2
22/01/2024 (שני)
20:15
1
ו.א.באטוף
-
ו.ח.הגלילית
4
12/03/2024 (שלישי)
20:30
0
ו.ד.א.כרמל
-
ותיקי צפת
5
22/01/2024 (שני)
20:00
5
ו.כ.סולם
-
ותיקי יפיע
3
13/03/2024 (רביעי)
20:30
0
ו.יקנעם
-
ו.ק.שמונה
0
13/03/2024 (רביעי)
20:30
2
ו.מ.עוספייה
-
ו.ע.מ.צפון
2
מחזור 5
06/03/2024 (רביעי)
20:30
2
ו.ט.הכרמל
(טכני)
ו.מ.עוספייה
0
31/01/2024 (רביעי)
20:00
3
ו.ע.מ.צפון
-
ו.ק.שמונה
7
02/04/2024 (שלישי)
20:30
-
ו.יקנעם
-
ותיקי יפיע
-
25/02/2024 (ראשון)
20:00
2
ו.כ.סולם
(טכני)
ו.ד.א.כרמל
0
29/01/2024 (שני)
20:00
3
ותיקי צפת
-
ו.א.באטוף
0
23/02/2024 (שישי)
14:00
5
ו.ח.הגלילית
-
ו.עילוט
3
מחזור 6
15/03/2024 (שישי)
12:30
4
ו.ח.הגלילית
-
ו.ט.הכרמל
3
03/04/2024 (רביעי)
20:00
-
ו.עילוט
-
ותיקי צפת
-
13/02/2024 (שלישי)
19:00
3
ו.א.באטוף
-
ו.כ.סולם
4
13/02/2024 (שלישי)
20:30
2
ו.ד.א.כרמל
-
ו.יקנעם
3
13/02/2024 (שלישי)
20:00
2
ותיקי יפיע
-
ו.ע.מ.צפון
3
13/02/2024 (שלישי)
20:00
1
ו.מ.עוספייה
-
ו.ק.שמונה
3
מחזור 7
28/02/2024 (רביעי)
20:30
1
ו.ט.הכרמל
-
ו.ק.שמונה
4
20/02/2024 (שלישי)
20:00
0
ו.מ.עוספייה
(טכני)
ותיקי יפיע
2
21/02/2024 (רביעי)
20:00
1
ו.ע.מ.צפון
-
ו.ד.א.כרמל
1
20/02/2024 (שלישי)
20:00
5
ו.א.באטוף
-
ו.יקנעם
1
21/02/2024 (רביעי)
20:00
5
ו.כ.סולם
-
ו.עילוט
2
06/02/2024 (שלישי)
20:30
0
ותיקי צפת
-
ו.ח.הגלילית
2
מחזור 8
26/02/2024 (שני)
20:00
3
ותיקי צפת
-
ו.ט.הכרמל
3
01/03/2024 (שישי)
14:30
2
ו.ח.הגלילית
(טכני)
ו.כ.סולם
0
28/02/2024 (רביעי)
20:00
7
ו.עילוט
-
ו.יקנעם
1
28/02/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.ע.מ.צפון
(טכני)
ו.א.באטוף
0
28/02/2024 (רביעי)
19:30
4
ו.ד.א.כרמל
-
ו.מ.עוספייה
4
26/02/2024 (שני)
20:30
2
ותיקי יפיע
-
ו.ק.שמונה
8
מחזור 9
06/02/2024 (שלישי)
20:00
0
ותיקי יפיע
-
ו.ט.הכרמל
10
06/03/2024 (רביעי)
20:00
3
ו.ד.א.כרמל
-
ו.ק.שמונה
6
03/03/2024 (ראשון)
20:00
3
ו.מ.עוספייה
-
ו.א.באטוף
3
06/03/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.ע.מ.צפון
-
ו.עילוט
5
05/03/2024 (שלישי)
20:30
1
ו.יקנעם
-
ו.ח.הגלילית
3
06/03/2024 (רביעי)
20:00
8
ו.כ.סולם
-
ותיקי צפת
2
מחזור 10
01/04/2024 (שני)
20:30
-
ו.כ.סולם
-
ו.ט.הכרמל
-
18/03/2024 (שני)
20:00
2
ותיקי צפת
(טכני)
ו.יקנעם
0
19/03/2024 (שלישי)
20:30
2
ו.ח.הגלילית
(טכני)
ו.ע.מ.צפון
0
20/03/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.עילוט
(טכני)
ו.מ.עוספייה
0
20/03/2024 (רביעי)
20:30
1
ו.א.באטוף
-
ו.ק.שמונה
2
20/03/2024 (רביעי)
20:30
2
ו.ד.א.כרמל
-
ותיקי יפיע
3
מחזור 11
27/03/2024 (רביעי)
20:30
7
ו.ט.הכרמל
-
ו.ד.א.כרמל
1
12/03/2024 (שלישי)
20:00
3
ותיקי יפיע
-
ו.א.באטוף
2
25/03/2024 (שני)
20:00
3
ו.עילוט
-
ו.ק.שמונה
2
27/03/2024 (רביעי)
20:00
2
ו.מ.עוספייה
-
ו.ח.הגלילית
4
27/03/2024 (רביעי)
20:30
-
ו.ע.מ.צפון
-
ותיקי צפת
-
26/03/2024 (שלישי)
20:30
2
ו.יקנעם
-
ו.כ.סולם
4
×
Login To Your Account
×
Register