• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
עמק יזרעאל
בית א | בית ב | פלייאוף
  •  
  • הסוללים00
  • (משחק 1)
  • הרדוף00
  •  
  • גבעת אלה00
  • (משחק 2)
  • שמשית00
  •  
  • תמרת00
  • (משחק 3)
  • אחוזת ברק00
  •  
  • ציפורי00
  • (משחק 4)
  • גבת00
  •  
  •  
  • מנצח משחק 1-
  • (משחק 5)
  • מנצח משחק 2-
  •  
  • מנצח משחק 3-
  • (משחק 6)
  • מנצח משחק 4-
  •  
  •  
  • מנצח משחק 5-
  • (משחק 7)
  • מנצח משחק 6-
  •  
  •  
  • מנצח משחק 7
    (אלופה)
  •  


עמק יזרעאל - פלייאוף
מחזור 1 19:00 אחוזת ברק - - -תמרת
מחזור 1 20:00 הרדוף - - -הסוללים
מחזור 1 20:00 שמשית - - -גבעת אלה
מחזור 1 20:00 גבת - - -ציפורי
22.08.2020
עמק יזרעאל - פלייאוף
מחזור 1 18:30 ציפורי - - -גבת
מחזור 1 18:45 תמרת - - -אחוזת ברק
מחזור 1 20:00 הסוללים - - -הרדוף
מחזור 1 20:00 גבעת אלה - - -שמשית
15.08.2020
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 7 00:00 הסוללים - - -הושעיה
10.08.2020
עמק יזרעאל - בית א
מחזור 5 00:00 מזרע 1 - 3אחוזת ברק
מחזור 5 00:00 שריד 0 - 2גבעת אלה
מחזור 5 00:00 הרדוף 6 - 2גבת
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 6 00:00 הושעיה 2 - 1כפר ברוך
מחזור 7 00:00 ציפורי 7 - 1חנתון
מחזור 7 00:00 תמרת 3 - 3שמשית
08.08.2020
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 5 19:30 הושעיה 1 - 3חנתון
06.08.2020
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 6 00:00 שמשית 2 - 2הסוללים
מחזור 6 00:00 חנתון 5 - 8תמרת
01.08.2020
עמק יזרעאל - בית א
מחזור 4 17:45 אחוזת ברק 7 - 4שריד
מחזור 4 19:00 גבת 2 - 2מזרע
מחזור 4 20:00 גבעת אלה 3 - 4הרדוף
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 5 19:00 הסוללים 4 - 4תמרת
מחזור 5 20:15 כפר ברוך 4 - 7ציפורי
25.07.2020
עמק יזרעאל - בית א
מחזור 3 00:00 מזרע 3 - 2שריד
מחזור 3 00:00 הרדוף 1 - 1אחוזת ברק
מחזור 3 00:00 גבת 2 - 1גבעת אלה
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 4 00:00 חנתון 1 - 8שמשית
מחזור 4 00:00 ציפורי 4 - 0הושעיה
מחזור 4 00:00 תמרת 7 - 1כפר ברוך
11.07.2020
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 3 19:00 ציפורי 3 - 2הסוללים
מחזור 3 20:15 חנתון 9 - 7כפר ברוך
מחזור 3 21:30 שמשית 5 - 4הושעיה
04.07.2020
עמק יזרעאל - בית א
מחזור 2 00:00 גבעת אלה 6 - 1מזרע
מחזור 2 00:00 אחוזת ברק 2 - 7גבת
מחזור 2 00:00 שריד 1 - 5הרדוף
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 2 00:00 תמרת 7 - 4ציפורי
מחזור 2 00:00 הסוללים 8 - 2חנתון
מחזור 2 00:00 כפר ברוך 1 - 3שמשית
27.06.2020
עמק יזרעאל - בית א
מחזור 1 00:00 מזרע 2 - 4הרדוף
מחזור 1 00:00 גבת 9 - 2שריד
מחזור 1 00:00 גבעת אלה 2 - 0אחוזת ברק
עמק יזרעאל - בית ב
מחזור 1 00:00 כפר ברוך 0 - 4הסוללים
מחזור 1 00:00 הושעיה 1 - 7תמרת
מחזור 1 00:00 שמשית 2 - 0ציפורי
20.06.2020
מלך השערים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 ויטלי פלוטינסקי תמרת 9
2 דור נבון הסוללים 9
3 ירין גדעון גבת 8
4 סופר רם כפר ברוך 8
5 גיא רפאלי שמשית 7
6 שלומי סויד גבת 7
7 אתיין ג'ובראן תמרת 7
8 ברק כהן שמשית 6
9 שיר מרן הרדוף 6
10 גאלי ארבע ציפורי 6
לרשימת מלך השערים המלאה


כרטיסים אדומים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 שון מול שריד 1
2 פרקש מיקי כפר ברוך 1
3 סופר פז כפר ברוך 1
לרשימת כרטיסים אדומים המלאה


כרטיסים צהובים
שם השחקןקבוצהסה"כ
1 דור נבון הסוללים 2
2 סופר רם כפר ברוך 2
3 לירון אלון שמשית 2
4 יניב עמיר מזרע 1
5 יהודה מורנו שריד 1
לרשימת כרטיסים צהובים המלאה


סיכום המחזור

תוצאות/המחזור הבא

בית א | בית ב
משחקי מחזור מספר 
08/08/20  00:00  מזרע 1 - 3 אחוזת ברק
08/08/20  00:00  שריד 0 (טכני) 2 גבעת אלה
08/08/20  00:00  הרדוף 6 - 2 גבת