• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מחוז צפון | מחוז דרום
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1אריות מ.בתיה550013-3421+15
2וואליה ראשון לציון530224-284+9
3צעירי יוספטל פ"ת530222-242+9
4יהלום שחור חיפה530228-302+9
5טמרו יבנה530228-2809
6בני סירקין פ"ת530233-312-9
7א. חפציבה נתניה530224-3612+(-1)8
8בת ים530224-3410+(-3)6
9פנתרי אושיות520328-199-(-3)3
10אביסניה חיפה510434-2014-3
11ליאור קוקה פ"ת501426-1511-1
12אריות באזי בת ים501437-2215-1

ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 10 13:00 נשרים גדרה - - -פטישי רחובות בית ספר רמון
מחזור 10 13:00 צעירי אשדוד - - -יהלומי ק. מלאכי
מחזור 10 13:00 צעירי קרית גת - - -אברה חי אשקלון
מחזור 10 13:00 קפסולה יבנה - - -מובילי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 10 13:00 אריות אשקלון - - -צעירי קרית משה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 10 13:00 אנדלאי גדרה - - -כוכבי אשדוד ביה"ס רמון
מחזור 10 13:00 אמיגוס אשקלון - - -פגרה ביה"ס הרב עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 9 13:00 טמרו יבנה - - -וואליה ראשון לציון פרדס צפוני
מחזור 9 13:00 אריות מ.בתיה - - -אביסניה חיפה שקד 2
מחזור 9 13:00 ליאור קוקה פ"ת - - -צעירי יוספטל פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 9 13:00 אריות באזי בת ים - - -בני סירקין פ"ת
מחזור 9 13:00 בת ים - - -יהלום שחור חיפה
מחזור 9 13:00 פנתרי אושיות - - -א. חפציבה נתניה ש"י עגנון 1
16.11.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 9 13:00 פטישי רחובות - - -אנדלאי גדרה אולם ברזילאי
מחזור 9 13:00 כוכבי אשדוד - - -אריות אשקלון מתנ"ס חרצית
מחזור 9 13:00 צעירי קרית משה - - -אמיגוס אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 9 13:00 מובילי אשדוד - - -צעירי קרית גת מתנ"ס חרצית
מחזור 9 13:00 אברה חי אשקלון - - -צעירי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 9 13:00 יהלומי ק. מלאכי - - -נשרים גדרה פארק ויצמן
מחזור 9 13:00 פגרה - - -קפסולה יבנה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 8 13:00 וואליה ראשון לציון - - -פנתרי אושיות
מחזור 8 13:00 א. חפציבה נתניה - - -בת ים ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 8 13:00 יהלום שחור חיפה - - -אריות באזי בת ים מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 8 13:00 בני סירקין פ"ת - - -ליאור קוקה פ"ת מתנס יוספטל
מחזור 8 13:00 צעירי יוספטל פ"ת - - -אריות מ.בתיה מתנס יוספטל
מחזור 8 13:00 אביסניה חיפה - - -טמרו יבנה מתנ"ס טירת הכרמל
09.11.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 8 13:00 יהלומי ק. מלאכי - - -פטישי רחובות פארק ויצמן
מחזור 8 13:00 נשרים גדרה - - -אברה חי אשקלון בית ספר רמון
מחזור 8 13:00 צעירי אשדוד - - -מובילי אשדוד
מחזור 8 13:00 קפסולה יבנה - - -צעירי קרית משה פרדס צפוני
מחזור 8 13:00 אמיגוס אשקלון - - -כוכבי אשדוד ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 8 13:00 אריות אשקלון - - -אנדלאי גדרה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 8 13:00 צעירי קרית גת - - -פגרה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 7 13:00 אביסניה חיפה - - -וואליה ראשון לציון מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 7 13:00 טמרו יבנה - - -צעירי יוספטל פ"ת פרדס צפוני
מחזור 7 13:00 אריות מ.בתיה - - -בני סירקין פ"ת שקד 2
מחזור 7 13:00 ליאור קוקה פ"ת - - -יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 7 13:00 אריות באזי בת ים - - -א. חפציבה נתניה
מחזור 7 13:00 בת ים - - -פנתרי אושיות
02.11.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 7 13:00 פטישי רחובות - - -אריות אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 7 13:00 אנדלאי גדרה - - -אמיגוס אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 7 13:00 כוכבי אשדוד - - -קפסולה יבנה מתנ"ס חרצית
מחזור 7 13:00 צעירי קרית משה - - -צעירי קרית גת מתנ"ס ק.משה
מחזור 7 13:00 מובילי אשדוד - - -נשרים גדרה מתנ"ס חרצית
מחזור 7 13:00 אברה חי אשקלון - - -יהלומי ק. מלאכי בית ספר עוזיאל
מחזור 7 13:00 פגרה - - -צעירי אשדוד
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 6 13:00 וואליה ראשון לציון - - -בת ים
מחזור 6 13:00 פנתרי אושיות - - -אריות באזי בת ים ש"י עגנון 1
מחזור 6 13:00 א. חפציבה נתניה - - -ליאור קוקה פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 6 13:00 יהלום שחור חיפה - - -אריות מ.בתיה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 6 13:00 בני סירקין פ"ת - - -טמרו יבנה מתנס יוספטל
מחזור 6 13:00 צעירי יוספטל פ"ת - - -אביסניה חיפה מתנס יוספטל
26.10.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 6 13:00 אברה חי אשקלון 9 - 1פטישי רחובות בית ספר עוזיאל
מחזור 6 13:00 יהלומי ק. מלאכי 2 - 3מובילי אשדוד פארק ויצמן
מחזור 6 13:00 נשרים גדרה 3 - 0פגרה בית ספר רמון
מחזור 6 13:00 צעירי אשדוד 4 - 4צעירי קרית משה
מחזור 6 13:00 צעירי קרית גת 6 - 0כוכבי אשדוד
מחזור 6 13:00 קפסולה יבנה 7 - 3אנדלאי גדרה פרדס צפוני
מחזור 6 13:00 אמיגוס אשקלון 1 - 3אריות אשקלון ביה"ס הרב עוזיאל
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 5 13:00 צעירי יוספטל פ"ת 3 - 7וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 5 13:00 אביסניה חיפה 2 - 6בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 5 13:00 טמרו יבנה 6 - 9יהלום שחור חיפה פרדס צפוני
מחזור 5 13:00 אריות מ.בתיה 6 - 3א. חפציבה נתניה שקד 2
מחזור 5 13:00 ליאור קוקה פ"ת 4 - 5פנתרי אושיות מתנס יוספטל
מחזור 5 13:00 אריות באזי בת ים 3 - 4בת ים
12.10.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 5 13:00 פטישי רחובות 4 - 4אמיגוס אשקלון אולם ברזילאי
מחזור 5 13:00 אריות אשקלון 2 - 3קפסולה יבנה בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 5 13:00 אנדלאי גדרה 3 - 4צעירי קרית גת ביה"ס רמון
מחזור 5 13:00 כוכבי אשדוד 2 - 7צעירי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 5 13:00 צעירי קרית משה 5 - 3נשרים גדרה מתנ"ס ק.משה
מחזור 5 13:00 פגרה 0 - 3יהלומי ק. מלאכי
מחזור 5 13:00 מובילי אשדוד 4 - 0אברה חי אשקלון מתנ"ס חרצית
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 4 13:00 וואליה ראשון לציון 8 - 5אריות באזי בת ים
מחזור 4 13:00 בת ים 7 - 3ליאור קוקה פ"ת
מחזור 4 13:00 פנתרי אושיות 3 - 8אריות מ.בתיה ש"י עגנון 1
מחזור 4 13:00 א. חפציבה נתניה 8 - 2טמרו יבנה ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 4 13:00 יהלום שחור חיפה 0 - 3אביסניה חיפה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 4 13:00 בני סירקין פ"ת 3 - 1צעירי יוספטל פ"ת מתנס יוספטל
05.10.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 4 13:00 מובילי אשדוד 5 - 1פטישי רחובות מתנ"ס חרצית
מחזור 4 13:00 אברה חי אשקלון 3 - 0פגרה בית ספר עוזיאל
מחזור 4 13:00 יהלומי ק. מלאכי 4 - 1צעירי קרית משה פארק ויצמן
מחזור 4 13:00 נשרים גדרה 2 - 2כוכבי אשדוד בית ספר רמון
מחזור 4 13:00 צעירי אשדוד 4 - 0אנדלאי גדרה
מחזור 4 13:00 צעירי קרית גת 4 - 2אריות אשקלון
מחזור 4 13:00 קפסולה יבנה 5 - 4אמיגוס אשקלון פרדס צפוני
28.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 3 13:00 פטישי רחובות 4 - 6קפסולה יבנה אולם ברזילאי
מחזור 3 13:00 אמיגוס אשקלון 2 - 3צעירי קרית גת ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 3 13:00 אריות אשקלון 4 - 5צעירי אשדוד בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 3 13:00 אנדלאי גדרה 2 - 2נשרים גדרה ביה"ס רמון
מחזור 3 13:00 כוכבי אשדוד 3 - 3יהלומי ק. מלאכי מתנ"ס חרצית
מחזור 3 13:00 צעירי קרית משה 3 - 2אברה חי אשקלון מתנ"ס ק.משה
מחזור 3 13:00 פגרה 0 - 3מובילי אשדוד
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 3 13:00 בני סירקין פ"ת 8 - 6וואליה ראשון לציון מתנס יוספטל
מחזור 3 13:00 צעירי יוספטל פ"ת 9 - 4יהלום שחור חיפה מתנס יוספטל
מחזור 3 13:00 אביסניה חיפה 4 - 6א. חפציבה נתניה מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 3 13:00 טמרו יבנה 5 - 1פנתרי אושיות פרדס צפוני
מחזור 3 13:00 אריות מ.בתיה 6 - 3בת ים שקד 2
מחזור 3 13:00 ליאור קוקה פ"ת 6 - 6אריות באזי בת ים מתנס יוספטל
21.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 2 13:00 פגרה 0 - 3פטישי רחובות
מחזור 2 13:00 מובילי אשדוד 4 - 3צעירי קרית משה מתנ"ס חרצית
מחזור 2 13:00 אברה חי אשקלון 1 - 4כוכבי אשדוד בית ספר עוזיאל
מחזור 2 13:00 יהלומי ק. מלאכי 0 - 3אנדלאי גדרה פארק ויצמן
מחזור 2 13:00 נשרים גדרה 3 - 3אריות אשקלון בית ספר רמון
מחזור 2 13:00 צעירי אשדוד 4 - 3אמיגוס אשקלון
מחזור 2 13:00 צעירי קרית גת 11 - 0קפסולה יבנה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 2 13:00 וואליה ראשון לציון 5 - 1ליאור קוקה פ"ת
מחזור 2 13:00 אריות באזי בת ים 3 - 11אריות מ.בתיה
מחזור 2 13:00 בת ים 5 - 7טמרו יבנה
מחזור 2 13:00 פנתרי אושיות 7 - 6אביסניה חיפה ש"י עגנון 1
מחזור 2 13:00 א. חפציבה נתניה 5 - 6צעירי יוספטל פ"ת ביה"ס שמואל חיים לניאדו
מחזור 2 13:00 יהלום שחור חיפה 10 - 8בני סירקין פ"ת מתנ"ס טירת הכרמל
14.09.2019
ליגת א.י.פ.ל - מחוז דרום
מחזור 1 13:00 פטישי רחובות 3 - 4צעירי קרית גת אולם ברזילאי
מחזור 1 13:00 קפסולה יבנה 3 - 6צעירי אשדוד פרדס צפוני
מחזור 1 13:00 אריות אשקלון 3 - 5יהלומי ק. מלאכי בית ספר הרב עוזיאל
מחזור 1 13:00 אמיגוס אשקלון 1 - 5נשרים גדרה ביה"ס הרב עוזיאל
מחזור 1 13:00 אנדלאי גדרה 3 - 6אברה חי אשקלון ביה"ס רמון
מחזור 1 13:00 כוכבי אשדוד 4 - 2מובילי אשדוד מתנ"ס חרצית
מחזור 1 13:00 צעירי קרית משה 3 - 0פגרה מתנ"ס ק.משה
ליגת א.י.פ.ל - מחוז צפון
מחזור 1 13:00 יהלום שחור חיפה 7 - 2וואליה ראשון לציון מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 1 13:00 בני סירקין פ"ת 6 - 14א. חפציבה נתניה מתנס יוספטל
מחזור 1 13:00 צעירי יוספטל פ"ת 5 - 3פנתרי אושיות מתנס יוספטל
מחזור 1 13:00 אביסניה חיפה 5 - 15בת ים מתנ"ס טירת הכרמל
מחזור 1 13:00 טמרו יבנה 8 - 5אריות באזי בת ים פרדס צפוני
מחזור 1 13:00 אריות מ.בתיה 3 - 1ליאור קוקה פ"ת שקד 2
07.09.2019
 
מלך השערים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 יוסי קסתה טמרו יבנה 14
2 יהודה מהרטיה בני סירקין פ"ת 10
3 אביאל בנטה אריות באזי בת ים 10
4 דסאליאו איילה בת ים 9
5 היילה גברו יהלום שחור חיפה 9
6 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 9
7 משה טגבו אברה חי אשקלון 8
8 אביחי סלומון אריות מ.בתיה 8
9 בנימין קפלה יהלום שחור חיפה 7
10 עומרי סלומון אריות מ.בתיה 7
לרשימת מלך השערים המלאה


כרטיסים צהובים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 אסמרה דרבה וואליה ראשון לציון 3
2 יוני איילה פטישי רחובות 3
3 רונן סמאי אריות מ.בתיה 3
4 איתן וובנך קפסולה יבנה 3
5 דניאל נגטה צעירי קרית משה 3
6 ישראל אינגידה צעירי קרית גת 3
7 יוחאי עזרן כוכבי אשדוד 2
8 משה מחפודה אמיגוס אשקלון 2
9 גבי מרקוס כוכבי אשדוד 2
10 אלבה מלסה צעירי יוספטל פ"ת 2
לרשימת כרטיסים צהובים המלאה


כרטיסים אדומים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 יוסי טרקין אריות מ.בתיה 1
2 אברהם סנבטו אנדלאי גדרה 1
3 אג'נף גטהון כוכבי אשדוד 1
4 אלבה מלסה צעירי יוספטל פ"ת 1
5 אליהו רדהין אריות באזי בת ים 1
6 אסממאו בקלה אביסניה חיפה 1
7 ברוך ילאו קפסולה יבנה 1
8 דאניאו טפאלט בת ים 1
9 דסה סיסאיי כוכבי אשדוד 1
10 דסטאו מרשה אנדלאי גדרה 1
לרשימת כרטיסים אדומים המלאה


מצטיין המשחק
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 אביחי סלומון אריות מ.בתיה 3
2 יעקב וורקו צעירי אשדוד 3
3 ניסים אליהו בת ים 2
4 יוסי קאסה מובילי אשדוד 2
5 אסאל בן לולו צעירי קרית גת 2
6 יוסי-זלעלם מולה וואליה ראשון לציון 2
7 אורי פיסחה טמרו יבנה 2
8 הראל אבוחצירה צעירי קרית גת 2
9 אלישע-צ'רנט דמטאו יהלום שחור חיפה 2
10 דמסה יזאצ'או אנדלאי גדרה 1
לרשימת מצטיין המשחק המלאה


תוצאות/המחזור הבא

מחוז צפון | מחוז דרום
משחקי מחזור מספר 
12/10/19  13:00  צ.י.פ"ת 3 - 7 ו.ר.לציון
12/10/19  13:00  א.חיפה 2 - 6 ב.ס.פ"ת
12/10/19  13:00  טמרו יבנה 6 - 9 י.ש.חיפה
12/10/19  13:00  א.מ.בתיה 6 - 3 א.ח.נתניה
12/10/19  13:00  ל.ק.פ"ת 4 - 5 פ.אושיות
12/10/19  13:00  א.ב.ב.ים 3 - 4 בת ים

לוח זמנים

22/11/2019 - 08/10/2019
13:00 צ.י.פ"ת - ו.ר.לציון 3 - 7
13:00 א.חיפה - ב.ס.פ"ת 2 - 6
13:00 טמרו יבנה - י.ש.חיפה 6 - 9
13:00 א.מ.בתיה - א.ח.נתניה 6 - 3
13:00 ל.ק.פ"ת - פ.אושיות 4 - 5
13:00 א.ב.ב.ים - בת ים 3 - 4
13:00 א.ח.אשקלון - פ.רחובות 9 - 1
13:00 י.ק.מלאכי - מ.אשדוד 2 - 3
13:00 נשרים גדרה - פגרה 3 - 0
13:00 צ.אשדוד - צ.ק.משה 4 - 4
13:00 צ.ק.גת - כ.אשדוד 6 - 0
13:00 ק.יבנה - א.גדרה 7 - 3
13:00 א.אשקלון - א.אשקלון 1 - 3
12/10/2019
13:00 ו.ר.לציון - בת ים
13:00 פ.אושיות - א.ב.ב.ים
13:00 א.ח.נתניה - ל.ק.פ"ת
13:00 י.ש.חיפה - א.מ.בתיה
13:00 ב.ס.פ"ת - טמרו יבנה
13:00 צ.י.פ"ת - א.חיפה
13:00 פ.רחובות - א.אשקלון
13:00 א.גדרה - א.אשקלון
13:00 כ.אשדוד - ק.יבנה
13:00 צ.ק.משה - צ.ק.גת
13:00 מ.אשדוד - נשרים גדרה
13:00 א.ח.אשקלון - י.ק.מלאכי
13:00 פגרה - צ.אשדוד
26/10/2019
13:00 א.חיפה - ו.ר.לציון
13:00 טמרו יבנה - צ.י.פ"ת
13:00 א.מ.בתיה - ב.ס.פ"ת
13:00 ל.ק.פ"ת - י.ש.חיפה
13:00 א.ב.ב.ים - א.ח.נתניה
13:00 בת ים - פ.אושיות
13:00 י.ק.מלאכי - פ.רחובות
13:00 נשרים גדרה - א.ח.אשקלון
13:00 צ.אשדוד - מ.אשדוד
13:00 ק.יבנה - צ.ק.משה
13:00 א.אשקלון - כ.אשדוד
13:00 א.אשקלון - א.גדרה
13:00 צ.ק.גת - פגרה
02/11/2019
13:00 ו.ר.לציון - פ.אושיות
13:00 א.ח.נתניה - בת ים
13:00 י.ש.חיפה - א.ב.ב.ים
13:00 ב.ס.פ"ת - ל.ק.פ"ת
13:00 צ.י.פ"ת - א.מ.בתיה
13:00 א.חיפה - טמרו יבנה
13:00 פ.רחובות - א.גדרה
13:00 כ.אשדוד - א.אשקלון
13:00 צ.ק.משה - א.אשקלון
13:00 מ.אשדוד - צ.ק.גת
13:00 א.ח.אשקלון - צ.אשדוד
13:00 י.ק.מלאכי - נשרים גדרה
13:00 פגרה - ק.יבנה
09/11/2019
13:00 טמרו יבנה - ו.ר.לציון
13:00 א.מ.בתיה - א.חיפה
13:00 ל.ק.פ"ת - צ.י.פ"ת
13:00 א.ב.ב.ים - ב.ס.פ"ת
13:00 בת ים - י.ש.חיפה
13:00 פ.אושיות - א.ח.נתניה
13:00 נשרים גדרה - פ.רחובות
13:00 צ.אשדוד - י.ק.מלאכי
13:00 צ.ק.גת - א.ח.אשקלון
13:00 ק.יבנה - מ.אשדוד
13:00 א.אשקלון - צ.ק.משה
13:00 א.גדרה - כ.אשדוד
13:00 א.אשקלון - פגרה
16/11/2019