• Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Lorem ipsum dolor sit amet, cons ecte tuer adipiscing elit,
  • Latest News : Welcome visitor you can Login or Create an Account
ליגת א.י.פ.ל
מחוז דרום | מחוז צפון
קבוצהמש'נצ'תיקוהפ'יחס שעריםנק'
1יהלומי ק. מלאכי550012-3119+15
2צעירי קרית משה540114-2612+12
3נשרים גדרה531117-2710+(-1)9
4צעירי אשדוד530215-238+9
5אמיגוס אשקלון530218-202+9
6נבסו קריית גת540124-186-(-3)9
7אריות מ.בתיה520320-211+6
8אריות אשקלון520318-171-6
9צעירי קרית גת512223-167-5
10עתידי אשדוד511313-1304
11אחי הכי ק.מלאכי520324-1410-(-2)4
12מובילי אשדוד520323-176-(-3)3
13אנדלאי גדרה510429-1613-3
14כוכבי אשדוד500525-169-(-1)-1

 
מלך השערים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 יחיאל צגאיי ותיקי רחובות 12
2 דסאליאו איילה בת ים 10
3 בנימין קפאלה יהלום שחור חיפה 9
4 טסמה דוד גיזהלאו מובילי אשדוד 9
5 סיסאיי אבבה צעירי יוספטל פ"ת 8
6 אורן מרשה יהלום שחור חיפה 8
7 אסף סנבטו ליאור קוקה פ"ת 7
8 ליאור סמו אריות חפציבה נתניה 7
9 שגיא מידני נשרים גדרה 7
10 ציון אלמיהו צעירי קרית משה 7
לרשימת מלך השערים המלאה


כרטיסים צהובים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 עודד לגסה בני סירקין פ"ת 3
2 אוראל סנבטו עתידי יבנה 3
3 מסטת אביץ נשרים גדרה 3
4 בר שמואל אורן נבסו קריית גת 2
5 משה אבוחצירא קפסולה יבנה 2
6 אלי גודו עתידי יבנה 2
7 אסף איינאו אריות חפציבה נתניה 2
8 ליאור סבהט אמיגוס אשקלון 2
9 דניאל קפאלה אנדלאי גדרה 2
10 טלהון ינאייאו חבשה בונה רמת אליהו 2
לרשימת כרטיסים צהובים המלאה


כרטיסים אדומים
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 לירן יסקולקה ותיקי רחובות 2
2 יהונתן ביטאולין אמיגוס אשקלון 1
3 אברהם ביינסאיי ליאור קוקה פ"ת 1
4 אברהם גטה עתידי יבנה 1
5 אורן מרשה יהלום שחור חיפה 1
6 אליהו איילי צעירי קרית משה 1
7 אלמנך איינאו וורקיה צעירי יוספטל פ"ת 1
8 אסף ביינסאי קפסולה יבנה 1
9 ברהנו קבדה אריות חפציבה נתניה 1
10 גדי בלטה בת ים 1
לרשימת כרטיסים אדומים המלאה


מצטיין המשחק
שם השחקןתמונהקבוצהסה"כ
1 ציון אלמיהו צעירי קרית משה 2
2 דסאליאו איילה בת ים 2
3 טגבו ימהרן אריות אשקלון 2
4 סיסאיי אבבה צעירי יוספטל פ"ת 2
5 סלומון בלטה עתידי אשדוד 2
6 דוד גטהון נשרים גדרה 2
7 בן אהרוני קפסולה יבנה 1
8 באיה סמאצ'או צעירי קרית גת 1
9 אושרי ביינה קפסולה יבנה 1
10 בנימין קפאלה יהלום שחור חיפה 1
לרשימת מצטיין המשחק המלאה


תוצאות/המחזור הבא

מחוז דרום  | מחוז צפון
משחקי מחזור מספר 
    א.מ.בתיה 3 - 4 נ.ק.גת
    א.גדרה 7 - 4 כ.אשדוד
    צ.אשדוד 6 - 4 צ.ק.גת
    א.אשקלון 6 - 7 א.ה.ק.מלאכי
    נשרים גדרה 3 - 11 י.ק.מלאכי
    א.אשקלון 3 - 0 מ.אשדוד
    ע.אשדוד 1 - 4 צ.ק.משה

לוח זמנים

30/11/2021 - 16/10/2021